Czym jest Nasza Akcja ? Do kogo skierowana ?

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej patronackiej Akcji – Bezpiecznej Pigmentacji. Jako jedna z czołowych i bardziej rozpoznawalnych marek pigmentów do PMU, czujemy się w obowiązku rozpowszechniać nowoczesne i świadome podejście do zabiegu, jakim jest makijaż permanentny. Jesteśmy przekonani, że poprzez działania skierowane do linergistów współpracujących z marką Doreme, możemy wspólnie podnosić standard wykonywanych usług oraz mieć wpływ na przyszłość makijażu permanentnego w Polsce. Dołącz do nas! Pigmenty marki Doreme są synonimem wysokiej jakości, kolorystycznej stabilności i przewidywalności oraz bezpieczeństwa potwierdzonego badaniami. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nasz produkt jest tylko narzędziem dla linergisty w jego całym procesie twórczym, a źródeł rzetelnej wiedzy oraz jednolitych nowoczesnych standardów pracy w tym zawodzie, zwłaszcza w Polsce, jest wciąż zbyt mało. Pragniemy być dla Ciebie kimś więcej niż tylko producentami pigmentów. Oferujemy Ci wsparcie merytoryczne na najwyższym, światowym poziomie podczas konferencji i wydarzeń związanych z branżą PMU. Niezwykle ważne jest dla nas, aby specjaliści pracujący na produktach naszej marki, odznaczali się szczególnym podejściem do sztuki zawodu, a ich praca była zawsze świadoma i z poszanowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Aby szerzyć ogólną społeczną świadomość wśród odbiorców tych usług i ułatwić do nich dostęp, tworzymy wirtualną mapę autoryzowanych salonów Doreme.

Regulamin akcji

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem naszej akcji, warunkiem przyłączenia się do naszej akcji jest spełnienie warunków które są szczegółowo opisane w w.w. regulaminie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Regulamin

Formularz zapisu

Jeżeli zapoznaliście się Państwo z regulaminem naszej akcji, zapraszamy do pobrania formularza rejestracyjnego. Prosimy o wypełnienie i odesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail podany w stopce strony.

Formularz

Bo jakość stosowanych pigmentów jest najważniejsza !

W Polsce nie ma regulacji prawnych które wprowadzają pigmenty do obrotu na rynku Polskim
Nie ryzykuj, skorzystaj z certyfikowanych pigmentów !